دسته بازی های استراتژیک

۲۹ بهمن

۰ دیدگاه

بازی Eschalon Book III برای PC

توسط

Eschalon Book III

این بازی از روی کتابی با همین نام ساخته شده و یک بازی استراتژیک می باشد. گرافیک بازی متوسط می باشد اما نسبت به حجم خود ، داستان خوبی دارد و شما در یک ماجرای حساس قرار می دهد. باید با نحوه ی بازی اشنا شوید و قدرت لازم را کسب کنید تا بتوانید به هدف خود برسید و دشمن را نابود کنید. برای پیروزی باید صبر و حوصله به خرج دهید و فکر خود را به کار بیندازید. اگر دوستدار بازی استراتژیک هستید ، این بازی را از دست ندهید.
تعداد : یک حلقه DVD
قیمت : 2000 تومان

۲۶ بهمن

۰ دیدگاه

بازی Horizon برای کامپیوتر

توسط

horizon
Horizon محصول استودیو Iceberg Interactive می باشد یک بازی اکتشافی و استراتژیک مبتنی بر فتح و کشف کهکشان های بی پایان است ، این بازی که توسط L3O Interactive برای PC منتشر شده گیمرها را به عمق فضا می برد که وظیفه ی آنها کشف کردن راه های جدید ، اشیاء و همچنین جنگیدن با مهاجمین بیگانه است ، این بازی می تواند یک مطابعه ارزشمند هم در این زمینه باشد چرا که شبیه سازی بسیار عالی که از سیارات مختلف صورت گرفته است گیمرها را با اصل نظام زمین شناسی ، ستاره شانسی و هوا و فضا بیشتر آشنا خواهد کرد ، شما می توانید میان سیاران مختلف گشم زنی کنید و به دنیال گسترش قلمرو خود نیز باشید ، پایگاه های نظامی جدید تاسیس کنید و از ابزارهایی که در اختیار دارید با دشمنان خود مبارزه کنید.
تعداد : یک حلقه DVD
قیمت : 2000 تومان

۲۸ فروردین

۰ دیدگاه

Stronghold 1.2.3.4

توسط

Stronghold 1.2.3.4
اگر شما تاکنون می خواستید یک بازی استراتژی مدیریتی و ساخت و ساز همراه با حمله و دفاع از قلمرو خود را داشته باشید یا به خواسته خود بر مردمتان بد باشید یا آنها را در ناز و نعمت نگه دارید بی شک سری Stronghold پاسخ گوی این نیاز شماست. این سری همواره بر قانون انجام ماموریت ها و در عین حال ساخت و ساز شهر و افزایش قلمرو استوار بوده است. اولین نسخه از این سری در سال ۲۰۰۱ میلادی عرضه شد که طرفداران زیادی را پیدا کرد و یکی از دلایل آن وجود المان “واقع گرایی” در بازی بود. Stronghold 3 ششمین نسخه از این سری محبوب است که مانند نسخه های قبلی توسط استدیوی Fireplay ساخته می شود. داستان این نسخه به کارکترهای قبلی این سری مربوط می شود که سازندگان در حا حاضر تنها به وجود کارکتر محبوب و البته خشن بازی یعنی The Wolf اشاره کرده اند. The Wolf پس از از دست دادن پادشاهی، خشمگین و سر افکنده در گوشه و کنار به جمع آوری سلاح و سرباز می پردازد و در این نسخه به دنبال حق خود در پادشاهی می گردد.
ادامه نوشته

نوشته شده در: بازی های استراتژیک

۲۶ اسفند

۰ دیدگاه

Shogun 2

توسط

Cover
Creative Assembly با Shogun 2: Total War بازگشته تا دوباره شما را به قلب ژاپن فئودال ببرد و با یک استراتژی همزمان فوق العاده تاکتیکی به صندلی پیچتان کند.!!! گزافیک هنری بازی فوقالعاده به نظر می رسد، در بعد فنی هم که Creative Assembly استاد بلامنازع است. گیم پلی هم کافی است مانند ده سال قبل لذت بخش باشد تا همه چیز برای یک تجربه ی لذت بخش آماده شود.بر اساس گفته سازندگان این نسخه از سری بازی های Total War یک انقلاب در مقایسه با نسخه های گذشته به حساب می آید.
ادامه نوشته

نوشته شده در: بازی های استراتژیک

۲۶ اسفند

۰ دیدگاه

Rise Of Nations

توسط

Cover
بازی بسیار زیبا و استراتژیک Rise of Nations: Gold Edition که توسط کمپانی Big Huge Games برای PC در سال ۲۰۰۴ منتشر شد ، این بازی سبکی استراتژیک به صورت Real-time دارد و معمولا طرفداران بازی هایی با این گونه سبک ها با گذشت چند سال هم از انتشار بازی بازهم از این بازی ها استقبال کرده و دوست دارند که بار دیگر این گونه بازی ها را دوباره تجربه کنند ،
ادامه نوشته

نوشته شده در: بازی های استراتژیک